Central 1-Bedroom Studio - Balcony With Mountain View

  • 47 м²

Central 1-Bedroom Studio - Balcony With Mountain View Marrakesh пропонують близькість до таких туристичних визначних пам'яток, як Business Services Center, що лише за 5 хвилин ходьби. Апартаменти розташовані за 1.1 км від залізничного вокзалу Marrakesh та приблизно за 5 хвилин ходьби від автовокзалу Petit Marche.

Насолоджуйтесь повністю обладнаною кухнею у Central 1-Bedroom Studio - Balcony With Mountain View, що укомплектована посудомийною машиною і духовкою для вашої зручності.

Палац Бахія знаходиться біля апартаментів, а Cadi Ayyad University - лише за 6 хвилин ходьби. Це помешкання розташоване на відстані 3.3 км від мечеті Кутубія. Марракеш Менара знаходиться на відстані 5 км від апартаментів.

Бракує варіантів?
Check Top hotels near Central 1-Bedroom Studio - Balcony With Mountain View Марракеш
Cosy Victor Hugo
Ціна лише для моб. пристроїв

Cosy Victor Hugo

54 м від помешкання
Appartement Centre Ville Gueliz Parking Inclus
Ціна лише для моб. пристроїв

Appartement Centre Ville Gueliz Parking Inclus

62 м від помешкання
USD 71 USD 64
за ніч
Cozy Appartement In The Heart Of Gueliz Marrakech
Ціна лише для моб. пристроїв

Cozy Appartement In The Heart Of Gueliz Marrakech

7.0
Добре 1 відгук
288 м від помешкання
USD 90 USD 81
за ніч
    Як проїхати до готелю

    Аеропорти

    Марракеш Менара Аеропорт
    8 км

    Залізничні вокзали

    Marrakesh Train Station
    1.4 км

    Зручності

    Інтернет

    • Wi-Fi

    Паркінг

    • Паркування

    На кухні

    • Електрочайник

    В номерах

    • Кондиціонер
    • Зона відпочинку
    • Набір для приготування чаю/кави
    • Приладдя для прасування

    У ванній кімнаті

    • Пральна машина
    • Безкоштовні туалетно-косметичні засоби

    Девайси

    • Телевізор з плоским екраном

    Основні зручності

    • Куріння на території заборонено

    Домашні тварини

    • Розміщення з домашніми тваринами заборонено !

    Важлива інформація

    Реєстрація заїзду: з 15:00 до 21:00
    Реєстрація виїзду: до 11:00
    Часті питання
    • ❓
      У квартирі Central 1-Bedroom Studio - Balcony With Mountain View можна розмістити домашніх тварин?
      У квартирі Central 1-Bedroom Studio - Balcony With Mountain View не є дружелюбним до домашніх тварин.
    • ❓
      У цій квартирі є кухня?
      В цій квартирі гості знайдуть повністю обладнану кухню з посудомийною машиною і духовкою.
    • ❓
      Квартира Central 1-Bedroom Studio - Balcony With Mountain View розташована біля залізничного вокзалу?
      Залізничний вокзал Marrakesh розташований біля квартири Central 1-Bedroom Studio - Balcony With Mountain View.

    Розташування

    Map
    Поблизу

    Аеропорти

    Марракеш Менара Аеропорт
    8 км

    Залізничні вокзали

    Marrakesh Train Station
    1.4 км

    Пам'ятки поблизу

    Ресторани неподалік

    Галерея

    Відгуки

    Якщо ви зупинялися в цьому готелі, поділіться своїм досвідом з нами, будь ласка

    Написати відгук

    Написати відгук

    Час поїздки

    Ваша оцінка

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Дуже погано
    Відмінно

    Ваші дані

    Звідки ви?
    Спасибі! Дякуємо, що знайшли час поділитися своїм досвідом. Ваш відгук буде опублікований незабаром.
    Перейти до відгуків
    Відгук не надіслано.

    Зв'яжіться з нами

    Якщо вам потрібно забронювати більше 4-х номерів, зробіть запит на групове бронювання.
    Ваші дані
    Тема
    Повідомлення
    Central 1-Bedroom Studio - Balcony With Mountain View Марракеш

    Показати на карті:

    Визначні місця
    Рекомендовані ресторани
    Громадський транспорт
    Дякуємо за ваш відгук
    Дякуємо, що підписалися
    Закрити